NF QUALIFICATION CAMP

Vinn treningsopphold hos Sporting eller bli tatt opp på vårt scholarship program!

NF Qualification Camp Danmark

21 til 23 august vil over 100 spillere få muligheten til å konkurrere om 8 plasser til et treningsopphold hos Sporting CP og 2 plasser på NF Academy sitt Scholarship program. En scout fra Sporting, vil sammen med akademisjefene i NF Academy, plukke ut 8 heldige vinnerne i Nyborg.

Hvordan delta?

For å delta på NF Qualification camp må spillere kvalifisere seg gjennom NF International. NF International campene avvikles i både Norge, Sverige, Danmark, Finland, Tyskland og Polen. Fra hvert arrangement, kårer vi en vinner i alderskategoriene 2007, 2006, 2005 og 2004, som går videre til NF Qualification Camp Nyborg med alle lokale kostnader dekket. Vi har også et begrenset antall plasser for spillere som utmerker seg i øvrige NF Academy program.

Kvalifiserte Spillere 2020

Vi publiserer fortløpende de kvalifiserte spillerne til NF Qualification camp Danmark her. Under finner du oversikt på arrangement du kan delta i for å kvalifisere deg.

Dato Program Land Sted Aldersgrupper
1 - 3 Mai 2020 NF International Norge Hamar 2004-2011
30 Mai - 1 Jun 2020 NF International Norge Drammen 2004-2011
20 - 23 Jun 2020 NF International Norge Arendal 2004-2011
22 - 24 June 2020 NF International Norge Stavanger 2004-2011
26 - 29 Jun 2020 NF International Norge Skien 2004-2011
26 - 28 Jun 2020 NF International Norge Ålesund 2004-2011
26 - 28 Jun 2020 NF International Norge Vadmyra 2004-2011
29 Jun - 1 Jul 2020 NF International Norge Hammerfest 2004-2011
3 - 5 Jul 2020 NF International Norge Bodø 2004-2011
6 - 8 Jul 2020 NF International Norge Molde 2004-2011
31 Jul - 2 Aug 2020 NF International Norge Fredrikstad 2004-2011
3 - 7 Aug 2020 NF International Norge Asker 2004-2011
7 - 10 Aug 2020 NF International Norge Kristiansand 2004-2011
7 - 9 Aug 2020 NF International Norge Tromsø 2004-2011
7 - 9 Aug 2020 NF International Norge Alvøen 2004-2011
10 - 12 Aug 2020 NF International Norge Haugesund 2004-2011
14 - 16 Aug 2020 NF International Norge Hamar 2004-2011

Se oversikt over alle våre arrangement her

The Road to Sporting 2019

Blertun Isufi, Noah Solheim, Sahle Wålberg, Alfredo Steiner, Ingvar Kolbjørnsen og Bashir Bashiir (avbildet under) ble fjorårets vinnere av et treningsopphold hos Sporting CP. I etterkant av treningsoppholdet har både Blertun Isufi og Bashir Bashiir blitt invitert tilbake for å trene mer og spille turnering.  Alle spillerne (med unntak av Ingvar Kolbjørnsen) har videre blitt tatt opp på vårt scholarship program, der vi i samarbeid med spiller jobber målrettet for å forberede dem for en profesjonell karriere.

Vi gleder oss til å gi 8 nye spillere de samme mulighetene under NF Qualification Camp i 2020!

Kvalifiserte spillere 2019

Under kan du se hvilke spillere som kvalifiserte seg til NF Qualification Camp 2019 og fra hvilke arrangement.

NF International Göteborg 17 – 19 June

Alfredo Steiner 2006 (GAIS)
Alfredo Steiner 2006 (GAIS)
Fabian Andersson 2005 (Kungsbacka IF)
Fabian Andersson 2005 (Kungsbacka IF)
André Olindersson 2004 (Torslanda IK)
André Olindersson 2004 (Torslanda IK)

NF International Malmö 17 – 19 June

Bjorn Rosenlund 2006 (Kulladals FF)
Bjorn Rosenlund 2006 (Kulladals FF)
Alexi Hughes 2005 (Trelleborg FF)
Alexi Hughes 2005 (Trelleborg FF)
Christoffer Ekberg 2004 (Kvarnby IK)
Christoffer Ekberg 2004 (Kvarnby IK)

NF International Bergen 24 – 26 June

Yaya Yabets 2006 (Baune)
Yaya Yabets 2006 (Baune)
Tobias Sagstad 2005 (Marikollen)
Tobias Sagstad 2005 (Marikollen)
Petter Sorensen 2004 (Sotra Sportsklubb)
Petter Sorensen 2004 (Sotra Sportsklubb)

NF International Stavanger 28 – 30 June

Lucas Gilja 2006 (Dirdal IL)
Lucas Gilja 2006 (Dirdal IL)
Tord Flolid 2005 (Sandnes Ilf)
Tord Flolid 2005 (Sandnes Ilf)
Rolf Hesby 2004 (Viking)
Rolf Hesby 2004 (Viking)

NF International Tønsberg 5 – 7 July

Blerton Isufi, 2006 (Fredrikstad FK)
Blerton Isufi, 2006 (Fredrikstad FK)
Elias Engeseth, 2005 (Tønsberg FK)
Elias Engeseth, 2005 (Tønsberg FK)
Danilo dos Santos, 2004 (Sandefjord G16)
Danilo dos Santos, 2004 (Sandefjord G16)

NF International Esbjerg 25 – 27 July

Fahim Anwari, 2006 (Grindsted GIF)
Fahim Anwari, 2006 (Grindsted GIF)
Elias Andersen, 2005 (SGI/SSK)
Elias Andersen, 2005 (SGI/SSK)
Oskar Nielsen, 2004 (HFK)
Oskar Nielsen, 2004 (HFK)

NF International Odense 30 July – 1 August

Ebrahim Al-jaburi, 2006 (Odense Boldklub)
Ebrahim Al-jaburi, 2006 (Odense Boldklub)
Tobias Øland, 2005 (Brabrand IF)
Tobias Øland, 2005 (Brabrand IF)
Noah Lauritzen, 2004 (Vejle Boldklub)
Noah Lauritzen, 2004 (Vejle Boldklub)

NF International Oslo 5 – 7 August

Theodor Sørensen, 2006 (Lyn)
Theodor Sørensen, 2006 (Lyn)
Magnus Mehl, 2005 (Korsvoll IL)
Magnus Mehl, 2005 (Korsvoll IL)
Soran Ostadi, 2004 (Lørenskog IF)
Soran Ostadi, 2004 (Lørenskog IF)

NF International Alta 6 – 8 August

Jørgen Bull Kristensen, 2006 (Alta IF)
Jørgen Bull Kristensen, 2006 (Alta IF)
Magnus Laaksonen, 2005 (Alta)
Magnus Laaksonen, 2005 (Alta)
Håkon Tverfjeld, 2004 (Bossekop UL)
Håkon Tverfjeld, 2004 (Bossekop UL)

NF International Ålesund 9 – 11 August

Daniel Sætren, 2006 (Svelgen TIF)
Daniel Sætren, 2006 (Svelgen TIF)
Ferdinand Irving, 2005 (Rollon FK)
Ferdinand Irving, 2005 (Rollon FK)
Kristian Flovik, 2004 (Sportsklubben Herd)
Kristian Flovik, 2004 (Sportsklubben Herd)

NF International Bergen 9 – 11 August

Magnus Stenevik, 2006 (Søreide IL)
Magnus Stenevik, 2006 (Søreide IL)
Ingvar Kolbjornsen, 2005 (Loddefjord)
Ingvar Kolbjornsen, 2005 (Loddefjord)
Noah Solheim, 2004 (Dale IL)
Noah Solheim, 2004 (Dale IL)

NF International Kristiansand 12 – 14 August

Sebastian Fjellheim, 2006 (FK Donn)
Sebastian Fjellheim, 2006 (FK Donn)
Sebastian Olsrud, 2005 (Heggedal IL)
Sebastian Olsrud, 2005 (Heggedal IL)
Ole Mortensen-Brekke, 2004 (Grane)
Ole Mortensen-Brekke, 2004 (Grane)

NF International Haugesund 12 – 14 August

Hakon Eriksen, 2006 (Stegaberg IL)
Hakon Eriksen, 2006 (Stegaberg IL)
Téo Strand, 2005 (FK Vidar)
Téo Strand, 2005 (FK Vidar)
Christian Sveen, 2004 (Djerv 1919)
Christian Sveen, 2004 (Djerv 1919)

NF International Göteborg 12 – 14 August

Adam Friman, 2006 (Gais)
Adam Friman, 2006 (Gais)
Eddi Atic, 2005 (Gais)
Eddi Atic, 2005 (Gais)
Aulon Bitiqi, 2004 (IFK strömstad)
Aulon Bitiqi, 2004 (IFK strömstad)

NF International Tromsø 16 – 18 August

Hunor Bogdan, 2006 (Tromsø IL D)
Hunor Bogdan, 2006 (Tromsø IL D)
Odin Sørensen, 2005
(Lyngen/karnes)
Odin Sørensen, 2005 (Lyngen/karnes)
Eirik Valhovd, 2004 (Medkila IL)
Eirik Valhovd, 2004 (Medkila IL)

NF International Gjøvik 16 – 18 August

Simen Brenden, 2006 (Raufoss Fotball)
Simen Brenden, 2006 (Raufoss Fotball)
Andro Yonas, 2005 (Vind IL)
Andro Yonas, 2005 (Vind IL)
Harald Strandlie, 2004 (FK Gjøvik-Lyn)
Harald Strandlie, 2004 (FK Gjøvik-Lyn)

NF International Malmö 16 – 18 August

Elias Kadim, 2005 (Brøndby IF)
Elias Kadim, 2005 (Brøndby IF)
Bashir Bashiir, 2005 (Alvesta GIF)
Bashir Bashiir, 2005 (Alvesta GIF)
Edvin Wiik, 2004 (Lilla Torg FF)
Edvin Wiik, 2004 (Lilla Torg FF)

Finn Arrangement

- Velg et alternativ – Du vil automatisk bli videresendt til egen side med ditt valg. -

Start typing and press Enter to search