KUNDESERVICE OG RÅDGIVNING

Har du spørsmål eller ønsker å bestille et program? Vi gir deg mulighet til å kommunisere direkte med vår lokale representant i din region for rådgivning knyttet til valg av internasjonale og lokale program.

Trenger du hjelp til bestilling, foreta endringer eller har praktiske spørsmål om program du har bestilt, så kan du ta direkte kontakt med vår kundeservice.

KONTAKTINFORMASJON KUNDESERVICE

Åpningstid 10:00 til 14:00 (GMT) – Telefon +47 23 65 24 53 – Send Forespørsel

KONTAKTINFORMASJON LOKALE REPRESENTANTER

  • NF Agder
    NF Agder Mauricio Campos

    +47 47 37 27 99
    mauricio@nfacademy.no

    NF Agder side

  • NF Akershus & Kongsvinger
    NF Akershus & Kongsvinger Trung Nguyen

    +47 47 94 19 41
    trung@nfacademy.no

    Send Forespørsel

  • NF Arctic
    NF Arctic Morten Daleng

    +47 902 19 854
    morten.daleng@nfacademy.no

    NF Arctic side

  • NF Buskerud
    NF Buskerud Håvard Åmot

    +47 40 21 16 17
    havard@nfacademy.no

    NF Buskerud side

  • NF Innlandet
    NF Innlandet Rune Bjørnødegård

    +47 41 60 40 37
    rune@nfacademy.no

    Send Forespørsel

  • NF Nordmøre og Romsdal
    NF Nordmøre og Romsdal Kjetil Dahl

    +47 95 21 78 10
    kjetil@nfacademy.no

    Send Forespørsel

  • NF Oslo, Asker & Bærum
    NF Oslo, Asker & Bærum Rune Bjørnødegård

    +47 41 60 40 37
    rune@nfacademy.no

    Send Forespørsel

  • NF Rogaland
    NF Rogaland Svein Arild Reime

    +47 47 92 53 63
    svein-arild@nfacademy.no

    NF Rogaland side

  • NF Sunnmøre
    NF Sunnmøre Marius Bergmann

    +47 45 88 76 07
    marius@nfacademy.com

    Send Forespørsel

  • NF Telemark
    NF Telemark Rune Bjørnødegård

    +47 41 60 40 37
    rune@nfacademy.no

    Send Forespørsel

  • NF Trøndelag
    NF Trøndelag Soo Even Lervik

    +47 469 64 760
    soo@nfacademy.no

    NF Trøndelag side

  • NF Vestfold
    NF Vestfold Håvard Åmot

    +47 40 21 16 17
    havard@nfacademy.no

    NF Vestfold side

  • NF West
    NF West Inge Rå

    +47 94 10 77 77
    inge.ra@nfacademy.no

    NF West side

  • NF Østfold
    NF Østfold Trygve Lorentzen

    +47 92 89 40 71
    trygve@nfacademy.no

    NF Østfold side

SEND FORESPØRSEL


Lær mer om vår bruk av informasjonskapsler: Cookies | Personvern


* Disse feltene er obligatoriske.

Start typing and press Enter to search